تبلیغات شما اینجا گیفت کارت اپل چت روم
بستن تبلیغات [X]
پویراز

پویراز و عایشه گل از خونه ی بحری میرن و عایشه گل بدجور عصبی هست پویراز هم دلداریش میده.

تاشکافا امینه رو میرسونه خونه و یه لباس ورزشی برا عیسی گرفته و میده به امینه که بده به عیسی امینه هم میده و عیسی خیلی خوشحال میشه.

بحری هم داره اخبار مربوط به اسماعیل کارایل رو میبینه که صدرالدین میاد و بحری از صدرالدین معذرت خواهی میکنه ولی بش میگه عاقل باش صدرالدین هم میگه همین که پویراز رو نبخشی کافیه.

صفر میره پرورشگاه که از بچه های پرورشگاه خداحافظی کنه.

عایشه گل و پویراز میرن خونه ی پویراز، عایشه گل ناراحته و میگه امشب برای اولین بار ازش سیلی خوردم،بخاطر تو...پویراز هم میگه من به خاطر تو گلوله میخورم حالا یه سیلی خوردی فقط😂و کلی مسخره بازی درمیاره که عایشه گل ناراحت نباشه.

ذوالفقار میره پیش ملتم و بش میگه از اینجا برو من نگرانتم ولی ملتم میگه من کی هستم که نگرانمی!عشقتم یا خواهرتم؟؟ذوالفقار هم میگه دوستمی..ملتم هم عصبی میشه و بحثشون ذوالفقار هم میره.

صفر میره از بچه ها خداحافظی کنه که میبینه بچه ها خیلی بش عادت کردن و دیگه خداحافظی نمیکنه.

صدرالدین میره پیش سما و با سما دردودل میکنه و میگه عاشق یکی دیگه شدم.

ذوالفقار و تاشکافا و صفر میرن کبابی و تاشکافا بخاطر اون بزغاله که نگهش میداره گوشت نمیخوره و فقط سالاد میخوره،ذوالفقار و صفر هم مسخرش میکنن بحثشون میاد رو ملتم و ذوالفقار و ذوالفقار میگه من ملتم رو دوست ندارم فقط یبار لبامون باهم تماس داشت تاشکافا و صفر هم کلی سربسرش میزارن(این تیکه واقعا خنده دار هست).

صدرالدین میره بخوابه که سوگل میخواد بش نزدیک بشه ولی صدرالدین بش توجه نمیکنه.

صبح:بانو از کلینیک مرخص میشه ولی همش داره نقش بازی میکنه و خوب نشده،زنگ میزنه به پویراز و میگه بیا ببینمت پویراز هم میره.

بحری به همه میگه اسماعیل کارایل باید امروز بمیره ولی سما و مته میگن اینطوری نمیشه و مخالفن ولی بحری فقط میگه باید بمیره.

پویراز میره پیش بانو و بانو میگه سینان رو میخوام و نباید عایشه گل رو هم ببینه پویراز اعصبانی میشه بانو میره تو اتاقش و پویراز هم دنبالش میره بانو همه چیز رو بهم میریزه و پویراز میگه تو هنوز مریضی و میره بعد از رفتن پویراز بانو به خودش مشت میزنه و خدمتکار هم فکر میکنه پویراز بانو رو زده.

منبع کانال تلگرام پویراز کارایل

+ تعداد بازدید : 32 |
نوشته شده توسط pedram در 2017-01-08T14:53:27+01:00 و ساعت :