تبلیغات شما اینجا گیفت کارت اپل
بستن تبلیغات [X]
بزرگ كردن آلت تناسلي مردان از نظر متخصصين
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 21:42 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

هيچ روش درماني جديد جراحي، براي بزرگ كردن آلت تناسلي مردان وجود ندارد‎

بزرگ كردن آلت تناسلي در مردان بدون توجه به نياز به آن، چه از نظر ظاهر بدن و چه از نظر كاركرد اندام تناسلي در روابط جنسي و حتي اثر آن در ايجاد و درك لذت روابط زناشويي، به يكي از دغدغه هاي مردان در زندگي جنسي تبديل شده است

آيا راه علمي براي بزرگ كردن آلت تناسلي وجود دارد؟

با توجه به مطالب مختلف نشر شده و نظرات مختلف و تبليغات در مورد بزرگ كردن آلت تناسلي در مردان، بر آن شديم تا با ارائه اطلاعات صحيح به يافتن پاسخي درست به سوالات شما و بررسي اين موضوع از نظر دكتر حسين كرمي فوق تخصص كليه ومجاري ادراري بپردازيم.

امروزه مردان جوان زيادي به بنده مراجعه مي كنند كه از كوچك بودن آلت تناسلي و يا اندازه آن ناراضي بوده و دنبال بزرگ كردن آلت تناسلي مردان و يا حجم دادن به آن هستند و از طرفي در ماهواره ها و فضاي مجازي تبليغات گسترده اي با درصد موفقيت بالا جهت بزرگ كردن آلت تناسلي تبليغ مي كنند كه از آن جمله به دستگاه هاي كشنده يا Extender، عمل هاي جراحي بزرگ كننده آلت، تزريق ژل، واكيوم و تمرين هاي مختلف روزانه جهت بزرگ كردن آلت تناسلي نام برد.

سوال: آيا در مراكز علمي و پژوهشي و مراكز درماني معتبر دانشگاهي در دنيا روشي جديد براي بزرگ كردن آلت تناسلي وجود دارد؟

پاسخ: عليرغم پيشرفت در تكنولوژي هنوز هيچ روش درماني جديد جراحي، براي بزرگ كردن آلت تناسلي مردان وجود ندارد.

سوال: آيا تبليغات همه دروغند؟

پاسخ: بله، تبليغات انجام شده شامل دو گروه دارويي و وسايل و جراحي هستند. رشد و نمو آلت قبل از بلوغ اتفاق مي افتد و بعد از آن تا پايان عمر ثابت است و بعد از بلوغ هيچ داروئي براي بزرگ كردن آلت تناسلي موثر نمي باشد.

استفاده از هورمون تستوسترون ، تزريق مواد حجم دهنده، شانس ايجاد انواع سرطان ها و از كار افتادن بيضه ها را بالا مي برد و اصلاً توصيه نمي شود.

سوال: نظرتان در رابطه با دستگاه هاي كشش دهنده Extender و واكيوم (مكنده) چيست؟

همچنانكه عرض كردم عليرغم تبليغات گسترده، دستگاه هاي كشنده يا Extender ها و واكيوم هيچ نقشي در بزرگ كردن طول آلت تناسلي ندارند و اصلاٌ توصيه نمي گردد.

سوال: آيا تكنيك جراحي خاصي براي بزرگ كردن آلت تناسلي وجود ندارد؟

به علت عوارض وحشتناك عمل جراحي، هنوز روش سالم و بي خطر در دنيا كشف نشده است. در بعضي مراكز با عمل جراحي ليگمان هاي آويزان كننده آلت را قطع مي كنند كه طول آلت افزايش پيدا كرده ولي متاسفانه افتادگي پيدا مي كند و لذا فرد با مشكل جدي در مقاربت مواجه مي شود و لذا به علت غيرقابل برگشت بودن عمل و گرفتاري تا آخر عمر آن، به جوان ها توصيه مي كنم از انجام اين عمل شديداً اجتناب نمايند.

سوال: نظرتان راجع به تزريق ژل هاي حجيم كننده آلت چيست؟

تزريق ژل به زير پوست آلت جهت حجم دادن و كلفت كردن آلت باعث از بين رفتن حس آلت تناسلي مي شود و از طرفي به علت جذب آن و تزريق هاي مكرر كه باعث عوارض متعدد مي شود كار بيخودي مي باشد و از نظر علمي به علت حساسيت خاص آلت تناسلي توصيه نمي شود.

سوال: آيا با تمرين هاي ورزشي و كششي روزانه مي توان طول آلت را افزايش داد؟

متاسفانه خير، چون طول سيلندرهاي آلت تناسلي تا بلوغ رشد كرده و بعد از آن رشدشان متوقف مي شود و لذا امكان افزايش طول آنها با حركت هاي ورزشي اصلاً امكانپذير نيست.

سوال: اندازه آلت تناسلي مرد در حالت طبيعي چقدر است؟

ابتدا بايد عرض كنم كه طول واژن خانم ها در حالت كشش و تحريك شده،/// ادامه مطلب را بخوانيد

+ تعداد بازدید : 30 |
نوشته شده توسط pedram در 2017-01-08T14:53:27+01:00 و ساعت :