تبلیغات شما اینجا گیفت کارت اپل
بستن تبلیغات [X]
زنان در رابطه زناشويي از شوهرشان چه مي خواهند؟
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:36 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )
زنان در رابطه زناشويي از شوهرشان چه مي خواهند.
با خواندن اين مطلب متوجه مي شويد همسرتان از شما چه مي خواهد ...

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org


زنان معمولا آرزو مي كنند شوهرانشان دركشان كنند و بفهمند در ذهن آن ها چه مي گذرد. گرچه شناختن زنان چندان كار آساني نيست، اما تلاش براي دستيابي به اين شناخت همواره مورد تقدير قرار گرفته است. از اين رو در اين مطلب قصد داريم در خصوص مواردي صحبت كنيم كه هر خانمي مايل است همسرش در مورد او بداند و درك كند. پس با ما همراه باشيد.

1. روزهاي خاص را به خاطر داشته باشيد

مردان بايد بدانند به يادداشتن روزهاي خاص و داشتن رفتاري خاص در آن روز نه تنها ضرري ندارد، بلكه ارتباطشان را با همسرشان بهتر و صميمي تري مي كند. در حقيقت روزهاي تولد، سالگردها يا هر تاريخ مهم ديگر ممكن است براي شما اهميت زيادي نداشته باشد، اما براي همسرتان قطعا بسيار مهم است.

2. با هم به خريد برويد

اين يك واقعيت جهاني است كه زنان عاشق خريد هستند. مهم نيست چه زماني به خريد برويد، آنچه مهم است شادي خانم ها هنگام خريد است و آنچه اين شادي را دوچندان مي كند، همراهي مرد خانواده است؛ بنابراين به آقايان توصيه مي شود به جاي تنها گذاشتن همسرشان در زمان خريد، او را همراهي كرده و به او كمك كنند؛ چرا كه مطمئنا بلافاصله پس از انجام خريد، با همسري شاد و خوشحال مواجه مي شوند كه بيشتر دوستشان دارد.

3. دوستان مهم هستند

اگر همسرتان مي تواند با دوستان شما كنار بيايد، پس چرا شما نتوانيد؟! براي زنان، دوستانشان مثل خانواده دوم هستند و نظر دوستانشان برايشان مهم است؛ بنابراين به دوستانشان احترام بگذاريد يا حداقل تلاش كنيد با آن ها خوب باشيد.

4. از نظر عاطفي در دسترس باشيد

زنان مي خواهند شوهرانشان تكيه گاه عاطفي آن ها باشند؛ يعني مي خواهند زماني كه از نظر عاطفي ناراحت هستند، بتوانند بر روي او حساب كنند؛ پس به نوعي رفتار نكنيد كه انگار به فكر او نيستيد و او بايد خودش به تنهايي به حالت عادي بازگردد؛ سعي كنيد به حرف هايش گوش كنيد، دركش كنيد و كنارش باشيد.

5. آنچه براي او نمي پسندي، بر خود هم مپسند

قانون بايد براي همه قانون باشد. اگر نمي خواهيد همسرتان با كسي هم كلام شود يا نمي خواهيد او با شخص خاصي نشست و برخاست كند، آن قانون را در مورد خودتان نيز اعمال كنيد. نگرش بدون جانب داري و تعصب، كليد رابطه توأم با شادي است.

6. حس شوخ طبعي تان را بهبود ببخشيد

اگر حس شوخ طبعي خوبي داريد، در مسير موفقيت هستيد؛ چون زنان معمولا مردان شوخ طبع را دوست دارند. اگر اين خصوصيت را نداريد، بهتر است چند لطيفه ياد بگيريد و در فرصت مناسب براي همسرتان تعريف كنيد. او را بخندانيد و به اين وسيله او را بيشتر عاشق خود كنيد.

7. به او كمك كنيد

ممكن است زنان هميشه تقاضاي لطف يا كمك نكنند، اما آن ها هميشه آرزو مي كنند كه شما دستشان را بگيريد و كمكشان كنيد. اگر به همسرتان در كارها كمك كنيد، او حس مي كند، پيوند عاطفي عميق تري با شما دارد و مي تواند در صورت لزوم به شما تكيه كند.

8. از تلاش هايش قدرداني كنيد

گفتن حرف هاي خوب در مورد همسرتان چيزي از شما كم نخواهد كرد. اما اعتماد به نفس همسرتان را بالا مي برد و خوشحالش مي كند. بسياري از مردان هنگامي كه همسرشان مرتكب اشتباهي مي شود، از او انتقاد مي كنند، اما در قبال كارهاي خوب از او قدرداني نمي كنند؛ پس بدانيد زماني كه همسرتان لباس هاي مورد علاقه شما را مي پوشد، برايتان هديه مي خرد يا غذاي مورد علاقه تان را تهيه مي كند، مي خواهد كار غافل گير كننده اي براي شاد كردن شما انجام دهد؛ پس از او قدرداني كنيد تا برق عشق را در چشمانش ببينيد.

9. هرگز او را احساساتي نناميد

زنان از اينكه همسرشان آن ها را احساساتي و حساس بنامند، بيزارند. شايد در مواقعي خاص عكس العمل افراطي نشان دهند، اما علتش اين است كه براي آن موضوع نگران هستند؛ پس به جاي زدن اتهام احساساتي بودن به او، دركش كنيد و در صورت امكان مشكلش را برطرف كنيد.

10. شيك پوش باشيد، اما زياده روي نكنيد

زنان دوست دارند همسرشان شيك پوش باشد و خوش تيپ به نظر برسد؛ اما زياده روي كردن در اين كار زود ناراحتشان مي كند؛ پس سعي كنيد هيچ وقت لباس هاي خيلي تنگ يا رنگ هايي كه خيلي جلب توجه مي كنند، نپوشيد.

- حالا ديگر مي دانيد كه براي خوشحال كردن همسرتان بايد به چه نكاتي توجه كنيد؛ البته تعداد نكات لازم، بسيار بيشتر از مواردي است كه در اين مطلب ذكر كرديم. اما توجه و عمل به همين چند نكته ساده نيز مي تواند رنگ و بوي ديگري به زندگي تان ببخشد.

منبع: مجله موفقيت

پرشين استار

+ تعداد بازدید : 24 |
نوشته شده توسط pedram در 2017-01-08T14:53:27+01:00 و ساعت :