تبلیغات شما اینجا گیفت کارت اپل
بستن تبلیغات [X]
رابطه جنسي طبيعي
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:50 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

رابطه جنسي طبيعي
در پاسخ به اين سوال كه مفهوم سكس طبيعي چيست، بايد گفت: «طبيعي از چه نظر؛ تعداد، روش، موقعيت و...؟! در يك رابطه جنسي طبيعي بايد هر دو زوج يك سيكل يا چرخه جنسي را به اتمام برسانند.»


اتمام چرخه جنسي در رابطه جنسي طبيعي
دكتر صفري‌نژاد در اين‌باره اظهار داشت: «يك سيكل يا چرخه جنسي از 4 مرحله تشكيل مي‌شود و بايد هر دو زوج در يك رابطه جنسي طبيعي ارگاسم را تجربه كنند. درحالي كه بسياري از مردان نمي‌دانند در يك رابطه جنسي طبيعي خانم‌ها نيز بايد به ارضاي جنسي برسند. بسياري از خانم‌ها هم در طول زندگي ارگاسم را تجربه نمي‌كنند و تعداد قابل‌توجهي از آنها نيز در رسيدن به ارگاسم مشكل دارند و دير به ارگاسم مي‌رسند.»


اين اورولوژيست در ادامه تصريح كرد: «متاسفانه اين روزها داشتن رابطه جنسي غيرمتعارف اهميت زيادي پيدا كرده درحالي كه اينگونه روابط به هيچ‌وجه توصيه نمي‌شوند و باعث بروز عوارض بسيار خطيري به‌خصوص در خانم‌ها مي‌شود كه بايد جداگانه به آن پرداخت.»
اين استاد دانشگاه در پاسخ به اين سوال كه متخصصان به زوجي كه ممكن است شريك زندگي‌اش در برقراري رابطه، رفتارهاي جنسي‌اي را از آنها توقع داشته باشد كه علاقه‌اي به انجام آن ندارد و آن را رد ‌كند، چيست، گفت: «به نظر من يك انسان با تفكر طبيعي هر چيز غيرطبيعي را رد مي‌كند. مگر به ما غذاي مسموم بدهند، مصرف مي‌كنيم؟ يا اگر پيشنهاد شود كه از بالاي پل خودمان را پايين بيندازيم، اين كار را قبول مي‌كنيم؟ كه حالا بخواهي تن به يك خواسته غيرطبيعي بدهي! متاسفانه دليل چنين درخواست‌هايي رفتارهاي جنسي ناهنجار و غيرمتعارف و همگاني شدن مواد ***گرافي است.»


«رابطه جنسي غيرمتعارف به هيچ‌وجه توصيه نمي‌شود و مورد قبول نيز نيست و اين حق طبيعي هر انساني است كه از جسم خود حفاظت كند. مرد يا زن، كالا و متاع نيستند كه طرفين هر طوري كه دلشان بخواهد با آن رفتار كنند. حتي اگر يك از طرفين از شريك زندگي‌اش، تقاضاي داشتن رابطه زناشويي طبيعي و عرفي بكند و بنا به دلايلي، طرف مقابل آمادگي يا تمايل به برقراري رابطه زناشويي در آن موقعيت زماني و مكاني را نداشته باشد، زوج ديگر نمي‌تواند به زور و جبر با وي رابطه برقرار كند. در غير اين صورت اين كار يك نوع تجاوز به عنف محسوب مي‌شود.»

+ تعداد بازدید : 28 |
نوشته شده توسط pedram در 2017-01-08T14:53:27+01:00 و ساعت :