تبلیغات شما اینجا گیفت کارت اپل
بستن تبلیغات [X]
انواع گرايشات جنسي
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:50 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

انواع گرايشات جنسي
گرايشات جنسي افراد خود شامل چند دسته ميشود كه اين گرايش تابع عوامل ژنتيكي،شرايط محيطي و اختلالات جنسي و هورموني و حتي انحرافات جنسي گسترده مي شود.


دگر جنس گرايي - هتروسكچوآل
دگر جنس گرايي يا تمايل به جنس مخالف ،طبيعي ترين گرايش جنسي محسوب مي شود و باعث تكامل و حفظ نسل بشر.


همجنس گرايي - هوموسكچوآل
تمايل به جنس موافق ، يك فرد همجنس گرا تمايلي نسبت به جنس مخالف خود نداشته و ترجيح ميدهد رابطه عاطفي و جنسي با جنس موافق خود داشته باشد، عوامل زيادي ميتواند در هم جنس گرايي نقش داشته باشد نوع تريبيت (برخورد والدين در دوران كودكي، بعنوان مثال والديني كه خواستار داشتن فرزند پسر بودند اما چون صاحب فرزند دختر شده اند ظاهر او را همانند پسران ، موهاي مدل پسرانه لباسهاي پسرانه اسباب بازي هاي پسرانه هم بازي هاي پسر و برخورد پسرانه با وي انتخاب نموده كه در رشد عاطفي و جنسي تاثير گذار بوده است)، عوامل ژنتيكي و هورموني نيز تاثير گذارند.

هردو جنس گرايي - بايسكچوآل
همانطور كه از عنوان مشخص است ، ميل به هر دو جنس موافق و مخالف ، ممكن است اين حالت در سنين 20 تا 25 سال در افراد شكل شديد تري به خود بگيرد و بعد از اين سنين كم كم يك فرد هر دو جنسگرا ،كم كم تنها تمايل دگر جنس گرايي به خود بگيرد اما ممكن هم هست فردي تا آخر عمر تمايل هر دو جنسگرايي را داشته باشد ، در دختران آسيبهاي روحي ناشي از ارتباط نادرست با جنس مخالف ميتواند آنها را به برقراري رابطه عاطفي به جنس موافق سوق دهد.


هيچ جنس گرايي - ايسكچوآل
عدم تمايل به برقراري رابطه عاطفي و جنسي با فردي ديگر اعم از جنس موافق و جنس مخالف را گويند.


هر جنس گرايي- پن سكچوآل
ميل فرد به رابطه جنسي با هر نوع جنسيت و هر نوع گرايشي (نه به معناي رابطه جنسي با همه كس) فارق از مسائل عاطفي ، سن ، جنسيت ، اندام، دستگاه تناسلي و ... اين افراد تنها كيفيت رابطه جنسي را دنبال ميكنند.


احكام اسلام و گرايشات جنسي
در احكام دين اسلام ، رابطه جنسي تنها بين دو جنس مخالف آنهم در بستر ازدواج مورد قبول است و هر رابطه اي جز آن حرام است.

+ تعداد بازدید : 21 |
نوشته شده توسط pedram در 2017-01-08T14:53:27+01:00 و ساعت :